„Mistrovství ČR“

Ahoj všem. Mám pro vás návrh a je to na každém, jestli hodlá participovat nebo ne. Není pro vás nic nového, že letošní Mezinárodní mistrovství ČR se v původním termínu konat nebude. Navrhuji ale se i tak v původním termínu sejít a udělat si na Nechranicích závody. Jediné co to obnáši, je dostavit se na Nechranice a tam zajistit jeden nebo dva čluny (lépe dva) a člověka, co to odstartuje. Předpokládá se pouze jistá soudnost od případných zúčastněných a nedělat blbosti jako jet na krev za cenu kolize lodí a podobně a zaplatit nějaký poplatek, který se bude odvíjet od počtu lodí a ceny za motoráky. Co se týká omezení ohledně koronaviru, tak „open air“ sportoviště mají být otevrřena po velikonocích, a kromě toho se nemáme shromažďovat. To nehrozí, nástup není nutný, číst každý umí a podívat se na vypsání zavodu, kolik bude rozjížděk a že jsou 3 bójky není tak složité :-).

Na Nechranicích jsem byl letos na vodě na FD 4x, stejně tak na laseru, příště jdu na FD zítra. Obrázek je starý asi týden.

Takže se zítra zeptám Pavky na ten člun a kdo bude chtít přijet, ať přijede. Bude to prima, pokud bude trochu foukat vítr. Akorát si pak nesedneme do hospody a nebude slavnostní nástup a ani vyhlášení výsledků,

Ahoj a s některými se snad potkáme letos na vodě.

Pavel