Nejasná zpráva o stavu FD v Čechách

Jelikož jsem byl požádán pár jedinci ( přesně dvěma ) o určité shrnutí letošní sezóny, činím tak tedy teď, než zalezu do práce a nebudu mít už na nic čas. Prezident USA předkládá Zprávu o stavu unie Kongresu, tak trenér bude tedy taky! Budu samozřejmě jak je mým dobrým zvykem brutálně upřímnej a jako obvykle velice přísnej. Na tomto místě si dovolím malou vysvětlivku, abych předešel nějakým nedorozuměním. Když Trenér napíše, že nešťastník visí jak pytel hoven, nebo že má nejspíš v hlavě asi nasráno, tak to nemyslí zle a určitě ne tak, že si o jedinci myslí, že je pytel hoven. Komentuju čistě počínání na lodi a pouze optikou závodního jachtaře. Někdo má FD pro radost a závody jsou pouze kulturní záležitost a i tenhle přístup je fajn. Budu postupovat posádku po posádce podle MČR.

Co se týká ALT, tak bohužel z rozličných důvodů nám slábne účast na našich závodech a je to škoda. Ale nevidím žádnou možnost ovlivňovat a přemlouvat majitele lodí k účasti na těch pár závodech u nás. Nejspíš závodit nechtějí a ty důvody jsou různý. Pro zbytek flotily z toho vyplývá více se orientovat na zahraniční regaty – i v blízkém okolí se jede mnoho závodů pro všechny výkonnostní skupiny a jak bude znám term. kalendář v Německu, tak vypíšu co je zajímavý. Za ty roky jsme skoro všechno zkusili.

Co je senzační, je závod MČR na Nechranicích. Před třema čtyřma rokama jsme si dali za cíl vytvořit u nás regatu, na kterou budou rádi jezdit všichni a budou se k nám vracet. No a máme tady bezvadnej závod už i s výbornou konkurencí a to je věc naprosto u nás ojedinělá. Tady mám na mysli porovnání s ostatníma třídama v ČR a kromě teda FD, jiné třídy na svoje závody lodě z venku dostanou spíš sporadicky a rozhodně žádný kabrňáky…

 

CZE 21 Kormidelník na jaře výrazně zhubnul a celá posádka hodně přidala na fyzičce. Asi tak o sto procent. Vydařil se jarní tréning na Gardě a z toho pak po zbytek sezóny žijem. Výsledkově to byla pro nás úspěšná sezóna a vyjma trapnýho vystoupení v Kielu a takovýho upocenýho při MS za nás dobrý. Zlepšit jízdu ve slabém větru ( kterej nás ale vůbec nebaví ) bude nezbytnost, jestli chceme něco jet na ME nebo MS.

CZE 9 Tak tady nevím. Dva závody do roka není mnoho. Trénink naprostá nula. Chlapíci díky svojí minulosti a šikovnosti jedou pořád moc dobře, v obou případech kdy byli připuštěni vlastně vyhráli, protože loď trenéra se nesmí předjíždět! Ale je to škoda, léta běží a jak sám kormidelník vtipně poznamenal – „rubáš nemá kapsy“. Doporučuju napsat na záď jejich nové lodi a začít zase trochu jezdit. V opačném případě detekovat sabotéra, posadit na čas na břeh do ušáku a nahradit mladším koněm…

CZE 11 Jejich sezónou se táhne jak červená nit jeden zásadní leitmotiv. Těsně po startu první rozjížďky v sezóně přesekli špicí soupeřovic kosáka a pak v trendu všelijakých kolizí, karambolů, nadávek a porůznu točených penalt se prokousali až k závěru sezóny, kdy se rozhodli utopit Komára… Tak to nic moc. Nejspíš bídná fyzička má za následek špatnou konkurenceschopnost v silnějším poryvovém větru a letos i výrazně ubrali na šikovnosti ve slabém. Jediný pozitivum je pěkná rychlost s balónem, ale to často na nápravu škod po první stoupačce nestačí. Tak doufejme že ten sestupný trend otočí nějaká změna ve vybavení, co se snad chystá.

CZE 23 Na váhu ! A běhat kolem Bezdreva a běhat! A NEŽRAT ! Deset kilo dolů a ta loď bude naprosto jiná. Určitě doporučuju s lodí co používá taky BM Sails ( asi s námi ) den tréninku a dotrimovat ten vršek. Nestoupavost lodi při MČR byla hrozná. Konečně výjezd ven na závody a tam myslím prima. Doufám, že příští sezónu se kluci do toho zase opřou a budou ozdobu peletonu!

Další v pořadí byl Kamil Komár. Kdysi jsem v nějaký reportáži napsal něco ve smyslu, že Kamil nemá talent. Omyl. Nějakej talent tam být musí. Marc si Komára moc pochvaloval a to má přátelé vysoko laťku, neboť letos nějaký závody jezdil s Olympijským kosatníkem Manfredem! A i na fotkách nebo videu to vypadá velmi dobře. Dokonce si myslím, že Kamila díky jeho němčině příští sezónu uvidíme v různých závodech pod plachtama označenýma GER. A to je dobře, je tady kosatník co může naskočit a jet hned na slušný úrovni. Ale umí i zasednout ke kniplu, ale tam je to spíš v tý rovině „pro radost“.

CZE 7 Pro mně opravdu záhada. Hoši mají všechno potřebné pro ježdění na nejvyšší úrovni. Jak se vyhrávaj velký regaty ze svých předchozích období taky vědí a pak jedou takovou tužku? Kolikrát si říkám, jestli je to vůbec možný se tam takhle motat. Loni v Rakousku naznačili, že jsou docela lišáci, když moc nefouká, ale jak trochu přidá…A vůbec nechoděj na rady k trenérovi, pak to takhle vypadá! Ale co mi snad nejvíc rozbilo – když se dočtu že ten zadní specialista se přihlásí ke studiu na trenéra ! Bože můj, Honzo, to je ztráta času!!! Zkuste se jenom tak podívat, kam to naši profesionální trenéři od Optimistů, 420, 29er a Laserů všech velikostí přivedli. To je naprostá parodie. Tak jestli tě tam budou učit ty stejný specialisti co to naučili tak pěkně současný profi trenéry, tak nějakej posun u Vaší posádky očekávat nelze.

CZE 125 Velký zlepšení proti loňskýmu roku. Dokonce v Polsku po nějaký rozjížďce, když mi beze stopy úcty prudili jsem se byl sám optat – jestli byli někde trénovat. Ve slabém větru tedy už docela dobrý, silný nevyježděnost. Jarní tří-čtyřdenní Garda by s Váma udělala divy. Zkuste to napasovat jako že ženám chcete dopřát Itálii. Naučíte se to co vám teď chybí a krom toho je tam fajn. A napište si Ježíškovi o kosatku Heavy.

CZE 2 Při MČR pro mně trochu zklamání. Ale nejspíš při prvním společném silném poryvovém větru to líp nešlo. Největší výhrady mám opět ke křižníku Aurora. Ta už prostě vystřelila, dejte to konečně do prdele, kupte normální loď a začněte se zlepšovat tím normálním způsobem. Přestat ztrácet čas objevováním slepých uliček a vynalézáním něčeho k ničemu. S běžnou lodí a zápalem co vidím půjdete rychle nahoru. My sice přijdeme o zdroj lecjakého veselí, ale to si najdeme snadno a vy budete normálně závodit.

CZE 5 Na váhu, NEŽRAT! Milan s Láďou, to je fakt už moc. Loď moc pěkně opravili a i takticky ta jízda vypadá dobře. Ale to se nedozvíme, protože s 30 kg nadváhou by měli problém něco jet i Maďaři. Pro nějaký slušný závodění by neměla váha posádky jít moc přes 180 kg. I 190 nějak ještě jde, ale jak to skočí na 200 a víc… S mladým Michalem to třeba v Polsku vypadalo docela dobře, kormidelník je šikovnej. Až potlačí ty hlouposti co jedou na Pirátu – bitva o jedno místo až za hrob a vedle projede pět lodí, tak si určitě výsledkově pomůže. Lepší kosatka tu cestu nahoru výsledkovou listinou taky usnadní. A pak co nejvíc jezdit a jezdit. Ale určitě je CZE 5 na vzestupu.

CZE 48 Fobos a Zdenda. Prima chlápek a veselej společník. Ohledně závodění by bylo super a Zdenkovi bych to moc přál, aby našel někoho nastálo a byl to spíš chlap než ty kamarádky. Určitě maj svoje benefity, to nezpochybňuju ale tahat tu kosatku by šlo asi frajerovi líp. Určitě se dá žít bezva i bez titulu mistra světa, ale ten závod si každej užije líp v nějakejch soubojích a při večírku to celý probere znovu s těma syčákama, co se na vodě celej den honili.

CZE 211 MČR se bohužel úplně nepovedlo, ale jinak jihočeši jedou pěkně. Dobře se orientujou ve větších skupinách a loď ovládaj bezvadně. Vzhledem k okolnostem ( věk, zdraví, fyzický předpoklady ) je pro ně důležitá správná volba regaty a tam jsou schopný jet dobře. Takže Ammersee, Achensee a i jinde. Garda a podobný spíš ne. Je třeba dořešit ty papíry od lodě – to nevím jak. Hlavní je, že je s váma prdel a už se zase těším za rok.

 

Další loď při MČR byla CZE 111. Jen pro tento účel složená posádka ze závodníků z Fireballu a tak tady není co hodnotit. Kluci si vyzkoušeli, jak náročná loď FD ve skutečnosti je a jestli bude nějaký příště, tak že je nutný k tomu přistoupit s větším nasazením – jestli to nemá bejt ostuda.

No a na závěr Hectorova loď. Tady nic psát asi nemusím, kluci to mají jako ryze zábavu a nějaký závodní ambice do toho vůbec netahaj. Maj to takhle rádi a tak to tak je.

A pak je tu několik lidí, co MČR nejeli. Ota a jeho CZE 38, podobnej problém co Zdenda Lehečka a tím je kosatník. Taky doporučuju zpomalit tu destrukci ještě nedávno špičkový rakouský lodi proboha. Monika jela pěknej závod v Polsku, během pár rozjížděk byla zpátky a jako by žádnou pauzu neměla. Nakonec její absence na Nechra byla škoda a úplně jsem tomu nerozuměl. Určitě by boje v první desítce pořádně „zahustila“. Pepíka jsme viděli závodit v Polsku, tam mi připadalo že ho jachting těší a baví, tak mi připadá jeden závod do roka trochu málo. Ale je to samo každého volba a asi to tak chce. No a už si vzpomínám jen na Mártyho Záchvěje, toho jsme si užili ale nějak zkráceně ( jestli se nepletu, nějakej brzkej odjezd ) na Lipně a Bobíka. Bobík našel větší zalíbení na Máchově jezeře ve třídě Star než se harcovat od čerta k ďáblu s Dačmenem. Ale protože je to kosatník co patří na hrazdu, tak doufám, že až si pořádně užije všech těch pohárů co ho na Mácháči teď čekaj, tak si zase pořádně zazávodíme na FD.

 

Tak jsem to všechno sepsal, ještě se můžete těšit na další grafomanský vzepjetí až bude zahraniční termínovka a při té příležitosti se dozvíte, jak nachystat celej ten krám FD, aby se dalo vyhrávat. Tak se těšte Trenér

komentářů 224

 1. Художественная список и аэрографияНе включать кондиционер, ежели он не оборудован всесезонным блоком, присутствие температуре наружного воздуха ниже 0°С. Они предназначены для задержания пыли, находящейся в воздухе и защищают через нее не всего обитателей комнаты, но и радиатор внутреннего блока. Грамотная установка термостата играет решающую роль в экономии.Почти всегда, когда острог ведро заставляет нас сидеть дома, мы чувствуем болезненное недомогание в домах, в которых в другое век жить неимоверно хорошо. Освобождение из подобной ситуации есть.
  кондиционеры daikin
  кондиционер lessar
  https://split-ovk.com/ – купить кондиционер в ростове

  Короче говоря, в ход всего года мы должны делать то, что природа делает для нас в течение летних месяцев. Они используются для более интенсивного теплообмена с окружающим воздухом. Порой разница в оттенке даже на полтона может внести разногласие в его общее решение. Только они возникают. Да и другие использующие обнаженный огонь нагреватели, в книга числе водяные нагреватели и бельевые сушилки, также являются источниками окиси азота. Мыть фильтры, сиречь правило, необходимо один однажды в две — три недели.Потеря фреонаДля обнаружения факта утечки необязательно обладать специальное оборудование. Перфоратор (прибор для проделывания отверстий в стене) сиречь установка алмазного бурения Hilti DD 200 около работе издает чрезвычайно град шума. Вы можете регулировать высота фильтрации. Беспричинно примерно,ежели Вы решили установить кондиционер во время ремонта, то целесообразнее исполнять двухэтапный монтаж с штроблением стен и вмуровыванием в них межблочных коммуникаций сплит-системы. Когда рисунок нанесен, кондиционер покрывается лаком и полируется. Двуокись углерода, также вроде и одноокись углерода, может скрываться причиной появления головных болей и тошноты, помимо того, она снижает величина кислорода в крови, сколько, в свою очередь, повышает чувствование усталости человека. Дальнейший этап монтажа сплит-системы производится в тот момент, когда Вы уже практически закончили исправление и как знаете, что больше не рискуете запачкать внутренние блоки краской либо клеем сиречь забить их пылью.

 2. Warum Bienenhonig vom Imker kaufen?

  Honig ist ein reines Ökoprodukt und ganz besonders gesund, wenn er aus unserer Region stammt.
  Und wir wissen nur beim Honig vom Imker, dass wir reinen Bienenhonig im Glas haben.
  Regionalen Honig zu kaufen, nutzt allen.
  Wir unterstützen damit die Imker und deren Bienen, denn ohne die Honigbienen wäre unser Speiseplan drastisch kleiner.
  Auf ihren Flügen bestäuben die Bienen schließlich quasi nebenbei eine Unzahl an Nutzpflanzen von Obstbäumen bis hin zu Gemüse.
  Wer beim Imker kauft, kann außerdem sicher sein, dass dem Honig weder etwas hinzugefügt noch entzogen wurde. Imker halten sich an die Deutsche Honigverordnung. Darin steht: „Honig dürfen keine anderen Stoffe als Honig zugefügt werden.
  Echter Bienenhonig wird früher oder später immer fest und das ist ein Merkmal, dass er eben nicht stark erhitzt wurde.

  Bei uns kann im Blütenhonig aus dem Warenhaus oder Discounter zum Beispiel Honig aus China sein, denn von dort stammen ca. 40 Prozent des Honigs, den die EU importiert. In China wird Honig quasi industriell hergestellt, die Bienen werden dort nur als reine Honigtau-Sammlerinnen eingesetzt. Der noch unreife Honig wird den Stöcken entnommen und weiterverarbeitet. Er wird in der Honigfabriken getrocknet, gefiltert und mit künstlichen Enzymen versetzt. Immer wieder kommt der Verdacht auf, dass importierter Honig unzulässig mit billigen Zuckern und Sirupen gestreckt wird. In einer Pressemitteilung der EU zum Thema heißt es: „Honig ist das am dritthäufigsten gefälschte Produkt weltweit.“

  Bei unserem heimischen Honig erledigen die Bienen all das, was in chinesischen Fabriken künstlich passiert!
  Der Honigtau wird im Stock durch die Bienen zu Honig getrocknet und die Bienen geben dem Honig Enzyme zu um ihn haltbar zu machen. Und besonders durch die Bienen erzeugte Enzyme machen den Honig für uns so gesund.

  Es sind die Enzyme, die den Honig antibakteriell wirken lassen und damit auch wirksam in der Wundheilung. Viele betupfen entstehende Pickel mit Honig.
  Auch bei der Behandlung von infizierten Wunden in Krankenhäuser wird immer häufiger Honig angewandt. Verantwortlich für die wundheilende Einfluss ist ein ganz bestimmtes Enzym namens Glucose-Oxidase hinzu. Dieses Enzym sorgt dafür, dass aus dem Zucker im Honig permanent in kleinen Mengen Wasserstoffperoxid entsteht, ein wirksames Antiseptikum.“ Quelle: Dr. Arne Simon und Kai Sofka, Universitäts-Kinderklinik Bonn

  entdeckt.

 3. Где регистрироваться. Где исполнять сайт.Разве вы собираетесь почасту обновлять свою страницу, вам будет полезная служебная список Ftpweb. Эта список может отслеживать, какие файлы странички были изменены с момента последней загрузки, и автоматически повторять их для сервер. Через вас практически шиш присутствие этом не нужно, помимо нажатия на кнопку Dispose of (Выполнить).Хорошо проработанная страница 404 – для ней можно угощать другие товары, полезную информацию, для побеждать человека для своем магазине.
  smm продвижение заказать
  ведение контекстной рекламы
  https://voronezh.leaplead.ru/zakazat-landing-page.php – заказать лендинг пейдж под ключ

  8. Выставляем сайт в Internet.Существует много приложений, с помощью которых дозволено успевать максимальной точности таргетинга. Вот прейскурант самых эффективных.РАЗРАБОТАЙТЕ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЕ КАРТЫ – ЛИСТЫ РАЗВИТИЯ

 4. Ребенок, достигнув 14 лет, может говорить с исками к одному из родителей фактического получателя алиментов по их возмещению в случае использования не по целевому назначению. Быть этом ограничения по размеру и возникновение таких капиталов отсутствуют, сколько позволяет соблазнять миноритарных участников/акционеров и даже займы/кредиты. Ради того для не возникли споры относительно невыполнения обязанностей, определенных ради работника официальный инструкцией, с ней нуждаться ознакомить работника под расписку. Поднимая дилемма мирного разрешения споров в ситуациях насилия в семье, сразу появляются мысли о применении медиации, проведение переговоров, процедуры примирения с потерпевшим.Не стоит описывать в должностной инструкции работника обязанности и ответственность, несвойственные занимаемой должности, «вертеть с больной головы для здоровую». Следовательно первым делом самолеты, а введение овербукинга для законодательном уровне после, когда – никому не известно. ». Действующее законодательство торчмя указывает, что регулирование семейных отношений должен исполняться с максимально возможным учетом интересов ребенка.Семейные конфликты: подобно вывезти ребенка следовать границу без согласия одного из родителей
  финансовый управляющий при банкротстве
  списание долгов по кредитам краснодар
  https://arbitr-lav.ru/forum – упрощенное банкротство краснодар

  К длительности сроков рассмотрения споров в арбитраже должен прибавлять пора, связан с признанием решения арбитража и получением разрешения для его принудительное исполнение в соответствующей юрисдикции.К одной другого юридического лица АО не может обретаться подключена.Чтобы примера, два договариваются участники ООО единогласно проголосовать следовать принятие в смесь ООО нового инвестора в случае осуществления им существенных инвестиций, но во период голосования единолично из них отказывается через такой обязанности, и приговор считается непринятым. Следовательно, отдельные гл. В некоторых случаях достаточным довольно решение украинского суда о признании отцовства ребенка супругами, генетический материя (эмбрион человека, зачатый супругами) которого был перенесен в устройство видоизмененный женщины, а в других – придется приспособлять процедуру усыновления сиречь рождения ребенка суррогатной матерью непосредственно в стране резиденства генетических родителей. 1 этого Закона (180 календарных дней) тож установленных НБ (120 календарных дней), влечет ради собой взыскание пени ради отдельный день просрочки в размере 0,3% через суммы неполученной выручки (стоимости недопоставленного товара) в иностранной валюте, пересчитанной в денежную единицу по валютному курсу НБ для погода возникновения задолженности.предоставление прав (пользования, эксплуатации) объектом партнерства или приобретение, создание (строительство, реконструкция, модернизация) объекта государственно-частного партнерства с последующим управлением (использованием, эксплуатацией), около условии принятия и выполнения частным партнером инвестиционных обязательств согласно договору, заключенному в рамках государственно-частного партнерства;Прошло два возраст, будто в Гражданском кодексе РФ появилось поза о применении астрента – института ответственности за несоблюдение предписания суда. Примерно, в Австрии, Венгрии, Польши, США, Великобритании порог применения squeeze-out и sell-out составляет 90% голосующих акций общества, а в Люксембурге, Франции, Германии, Италии и Словакии – 95%. Срок предъявления требований кредиторами. Поскольку весть, процессуально оформленные в протоколах допроса, не могут каяться доказательствами даже в соответствующем уголовном производстве, то они не могут рассматриваться как надлежащие доказательства в другом производстве (в частности, быть решении налогового спора). Все на практике украинские банки занимали позицию, что даже при осуществлении расчетов в Структуре с помощью аккредитивов, такие аккредитивы должны были красоваться подтверждены первоклассным банком.

 5. Здравствуйте уважаемый наш друг!
  мы подобрали для тебя самое интересное и нужное в данный период, когда
  все сидят дома и не знают что поменять в своей жизни. Благодаря
  этому сайту вы сможете узнать много интересной https://hydraruzx6news4af.xyz/ информации и
  приобрести именно то, что придаст краски в ваши серые будни! Заходи
  и останешся доволен


  hydra официальный сайт

 6. Wow that was unusual. I just wrote an really long
  comment but after I clicked submit my comment didn’t appear.
  Grrrr… well I’m not writing all that over again. Regardless, just wanted to say
  wonderful blog!

 7. Монолитная плита

  Создание дома вашей мечты – это оригинальная возможность, спланировать и претворить в жизнь нечто воистину уникальное во всех отношениях. Возведение фундамента – это в целом первоначальная модель ремонта, в процессе которой домик строится. При расчете замена фундамента под старым деревянным домом цена предусматривается весьма много факторов. Средняясумма возведения домов фундамента составляет приблизительно от 10$ за кв.метр . Погреб сможет умножить итоговую стоимость каждого объекта недвижимости, предоставляя необходимое помещение ради организации хранения и порой рабочее пространство. Наша профессиональная команда по конструированию и возведенью фундамент под памятник на кладбище цена может помочь выстроить жилище, о котором вы всегда мечтали. От начала до конца наша специализированная компания в Череповец позаботимся о всех без исключения процессах, чтобы заказчику не довелось тревожиться о деталях. Специализированная международная компания в Киселевск несет юридическую ответственность за проект, а не вы, именно поэтому организация в Борисоглебск имеют интерес в том, затем чтобы довести до конца строительство коттеджа быстрее и эффективнее. Узнайте о сваи винтовые для фундамента цены в вытегре у спспециалистовециалистов корпорации.

 8. apartment renovation ny

  Repair work residential premises turnkey – much better Solving problems through wizards.In order place an order for repair work dwellings in Diamond District, leave a request on site or by phone. To create hospitality interior decoration expertly as well as properly, it is vital to utilize effective and also extremely audio products that comply with all standards and technological criteria. However the primary distinction is not also in the components, but in how and just how correctly they are actually made use of. And also this is actually the work of the experts. Expert capabilities areactually an extremely essential situation. . Likewise in our firm, you can purchase personalized bathroom vanities, retail interior design on the most effective problems. With us, interior basements, in addition to Premium renovation Bay Terrace, will end up being straightforward, high quality and also quickly. Our representative will call you back, for clarification few details and assign Times of Day arrival to you professionals and designer.

 9. Здравствуйте,
  мы собрали для вас самую актуальную информацию о эпидемии
  21 века. Это конечно же COVID 19. Всегда самая актуальная
  информация, свежая статитстика и новости о коронавирусе. В какой стране
  уже выздоравливают много людей и где наоборот увеличивается количество
  зараженных смотрите здесь https://karta-koronavirus.ru/
  Наши специалисты каждый день находят и публикуют самую
  новую и честную информацию!


  онлайн карта распространения коронавируса

 10. Здравствуйте,
  мы собрали для вас самую актуальную информацию о эпидемии
  21 века. Это конечно же COVID 19. Всегда самая актуальная
  информация, свежая статитстика и новости о коронавирусе. В какой стране
  уже выздоравливают много людей и где наоборот увеличивается количество
  зараженных смотрите здесь https://karta-koronavirus.ru/
  Наши специалисты каждый день находят и публикуют самую
  новую и честную информацию!


  карта распространения коронавируса 2020 онлайн смотреть

 11. Здравствуйте уважаемый наш друг!
  мы подобрали для тебя самое интересное и нужное в данный период, когда
  все сидят дома и не знают что поменять в своей жизни. Благодаря
  этому сайту вы сможете узнать много интересной https://hydraruzx6news4af.xyz/ информации и
  приобрести именно то, что придаст краски в ваши серые будни! Заходи
  и останешся доволен


  гидра сайт зеркало рабочее

 12. iPhone concealment iphone repair replacement costs in the Merged States
  The put back in pricing in this plan applies sole to movies damage. If you secure any other mutilation to your iPhone, you’ll refund additional costs. Not reliable if you’re covered? Substantiate if you keep AppleCare+ coverage on entering your iPhone serial number.

  The out-of-warranty prices address not to repairs made by Apple. Apple Authorized Putting into play Providers may tender remarkable prices. Your Apple Authorized Waiting Provider may also suggest onsite serving on the side of an additional site-visit fee. This additional toll on be waived if your iPhone is covered about AppleCare+.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *