Kalendář závodů pro rok 2018

Kalendář je převzatý z www.sailfd.de. Zeleně jsou označeny české závody + Achensee (Pohár ČR), oranžově pak závody v okolních zemích. Červeně významné mezinárodní závody.

18.02. – 18.02.2018 13th International Skiing Championship of the Flying Dutchman Sailors 2018 n.n.
15.03. – 17.03.2018 EUROCUP Altea (ESP) CNA 1.45
24.03. – 25.03.2018 FD-Cup Duisburg DUYC 1 Příhláška
30.03. – 31.03.2018 Criterium di Pasqua (ITA) CNMC 1.3
31.03. – 01.04.2018 Easter Race Loosdrecht (NED) KWVL 1 Příhláška
14.04. – 15.04.2018 Trapezregatta Steinhude WVSTM 1.4 Příhláška
21.04. – 22.04.2018 Wannsee Pokal – Berliner Meisterschaft VSaW 1 Příhláška
21.04. – 22.04.2018 Panduren-CUP Silbersee SCW 1 Příhláška
28.04. – 29.04.2018 GDV Lega Navale Italiana Giulianova 1
28.04. – 29.04.2018 Silberreiher (AUT) UYCNs 1.4 Příhláška
05.05. – 06.05.2018 Bayerwaldpokal SCNS 1 Příhláška
05.05. – 06.05.2018 Eder-Möhne-Cup Edersee SCE 1
05.05. – 06.05.2018 FD-Cup Staffelsee ScSts 1 Příhláška
10.05. – 12.05.2018 FD-Cup Ammersee DSC 1.4 Příhláška
19.05. – 20.05.2018 Pfingstwettfahrten Steinhude WVSTM 1.3 Příhláška
19.05. – 20.05.2018 Pfingstregatta Scharmützelsee SSVaW 1
26.05. – 27.05.2018 Trofeo Alto Adriatico (ITA) CVC 1
26.05. – 27.05.2018 Sächsische Meisterschaft SSVEP 1.3 Příhláška
09.06. – 10.06.2018 Braassem Summer Regatta (NED) N.N. 1
09.06. – 10.06.2018 Bavarian Open Steinberger See SCNS 1.3 Příhláška
09.06. – 10.06.2018 Senatspreis Hamburg Alster HSC 1
16.06. – 19.06.2018 EUROCUP Kieler Woche KYC 1.45 Příhláška
16.06. – 19.06.2018 HOP Regatta – Nechranice N.N. 1
23.06. – 24.06.2018 Trofeo Pardini (ITA) SSDYC 1
23.06. – 24.06.2018 Weidener Teller Brückelsee YCW 1.1
30.06. – 01.07.2018 Springregatta / Open Dutch Class Championships n.n. 1.4
30.06. – 01.07.2018 Kuhschelle Alpsee SCAI 1.3 Příhláška
30.06. – 01.07.2018 Král Šumavy – Lipno, Černá v Pošumaví N.N. 1
05.07. – 06.07.2018 Vítr a slunce – Lipno, Černá v Pošumaví N.N. 1
13.07. – 15.07.2018 Warnemünder Woche 1.4 Příhláška
14.07. – 15.07.2018 Bracciano (ITA) N.N. 1
14.07. – 15.07.2018 FD Regatta am Starnberger See AmSC 1 Příhláška
21.07. – 28.07.2018 Mistrovství světa Medemblik NL N.N. 1.6 Příhláška
04.08. – 05.08.2018 Silber FD Tegernsee (Thermik Cup) YCaT 1.3 Příhláška
04.08. – 05.08.2018 Bezdrev (CZ) N.N. 1
11.08. – 12.08.2018 FD-Ostseecup SGJ 1
17.08. – 19.08.2018 EUROCUP Achensee /ÖM SCTWV 1.45
18.08. – 19.08.2018 Herbstwettfahrten Steinhude WVSTM 1
23.08. – 25.08.2018 EUROCUP Trofeo Marina Preis CVT 1.45 Příhláška
24.08. – 26.08.2018 Polish Championship Otmuchov (POL) N.N. 1.4
01.09. – 02.09.2018 Sieben Schwaben Alpsee SCAI 1 Příhláška
01.09. – 02.09.2018 Goldener FD Talsperre Pöhl SCHP 1
01.09. – 02.09.2018 Herbstregatta Attersee (AUT) N.N. 1
06.09. – 09.09.2018 IDM Wannsee BYC 1.5 Příhláška
07.09. – 09.09.2018 Campionato Nazionale Gaeta (ITA) N.N. 1.4
15.09. – 16.09.2018 Kehraus Steinhude WVSTM 1.4
21.09. – 23.09.2018 EUROCUP + Mistrovství ČR – Nechranice
N.N. 1.45
22.09. – 23.09.2018 Sluitingswedstrijden Sneek (NED) KWS 1
29.09. – 30.09.2018 Modrý hrozen – Nové Mlýny
N.N. 1
29.09. – 30.09.2018 FD-Regatta Rothsee HSSCR 1
06.10. – 07.10.2018 Int. Nebelpokal Berlin YCBG 1.3
06.10. – 07.10.2018 Ganshaut Staffelsee ScSts 1.2 Příhláška
13.10. – 14.10.2018 Senatspreis Berlin N.N. 1
27.10. – 28.10.2018 FD-Cup Xanten SWCV 1.1
01.12. – 02.12.2018 Boterletter (NED) RZV 1
01.12. – 01.12.2018 Nikolausregatta Tegernsee YCaT