Diskuse

komentářů 92

1. Ahoj. Kdyby měl ještě někdo další zájem se asi letos naposled svézt tak tenhle víkend 5 – 6.9 se pořádá v Třeboni Jihočeská Žába jako poslední závod a rozloučení se sezónou. Ahoj. Teď už jsme tři FD které tam jedou to je víc jak na Mistrovství 🙂 🙂 kdyby chtěl někdo další přijet dejte mi vědět. ahoj

2. Naprostá dominance plachet BM Sails na vrcholu sezóny 2019.
    Na Mistr. Evropy obsadili posádky používající plachty BM prvních pět míst !!! Hl. plachta FDM – 3 , která je v dolní části více plochá a kosatka AL 3 byla kombinace, která dávala nejvíce výkonu jak ve velice silném větru, tak překvapivě i ve slabém. Odpadá tedy ta starost na břehu, kterou kosatku nastrojit a to je k nezaplacení. Bonusem je neuvěřitelná trvanlivost plachet – Loď GER 202 na druhém místě používá hl. plachtu, na které je první měřící razítko z roku 2009 !!! NED 26 obsadil čtvrté místo se spinakrem sedm let starým…. Použitý stěžeň nehraje nijak zásadní roli, první pětka měla čtyři různé typy stěžňě, prim opět hrála posádka GER 202 – ta lítá se zlomeným a opět slepeným klackem.
    Kdo bude chtít nové kusy a využít přitom našich šampionských slev, dopravného a pomoci při celé té logistice, může se na mě obrátit. Do konce září bych to chtěl objednat.
    Ahoj Jirka Hrubý CZE 21

3. Ahoj kamarádi píšu vám jako člen výboru do kterého jsem byl letos na Nechranicích zvolen.

Určitě všichni víte že se neodjelo Mistrovství na Nechranicích a je tedy přesunuté na Nové Mlýny. Potřeboval bych vědět kdo by měl zájem tam jet. Teď vím o 6 lodích které tam chtějí jet ale aby závod byl uznaný jako MČR musí být 10 posádek. Proto bych vás poprosil kdo by měl zájem a chtěl jet aby se mi ozval. Ještě aby bylo jasné tak jak se odhlasovalo na valné hromadě na Nechranicích nebude chtít třída žádný poplatek za jeden start na závodě v kalendářním roce to tedy znamená že se bude platit pouze kemp a startovné a třídě nic. Kontakty jsem vzal ze stránek kde ale nejsou všechny kdyby jste to řekli i dál bylo by to skvělé. Dík.

Ahoj Milan tel : 777 693 915

4. Ahoj závodníci,
    kdo z vás plánuje přijet o následujícím víkendu(3.-4.8.) na Bezdrevského kapra, kde mj. Pavel Beneš s Láďou Hajnem oslaví své kulaté narozeniny? Počasí sice nemá být úplně letní, ale vítr by měl být pro závody ideální(sobota 4-8m/s, neděle 3-6m/s).

5. Přidal jsem do sekce Eurocup 2019 automatický update seznamu registrovaných účastníků přes formulář, a to každých 15 minut.

Pokud by update přestal fungovat, prosím hlásit na e-mail!

OS

6. Zdar chlapci, jelikoz se chystam na Lago di Nechra zavodit, chtel bych jen upozornit posadku „ulicniku“, kteri jezdi dle vlastnich pravidel, ze pokud budeme resit nejaky konflikt, tak bude vyresen hned po pripluti a na brehu, jelikoz nebude mit dotycny cim kousat, natoz silu mluvit, bude projednavani pred protestni komisi zcela zbytecne a nedelam si srandu, proto doporucuji se obloukem vyhybat, za … … dekuji

7. K dnešnímu dni mají příspěvky zaplaceny pouze 4 lodě.
    CZE 48, CZE 2, CZE 38 a CZE 11.
    Apeluji na ostatní. Díky

8. Dobrý den jachtaři,
    ráda bych Vás pozvala na Mistrovství vodních skautů v jachtingu na Slezské Hartě, které se bude konat 1. – 5. května 2019 u obce Leskovec nad Moravicí.
    Velmi by nás potěšilo, kdyby jste měli zájem přijet, ať už s lodí či bez, a motivovat naše mladé skautské jachtaře. Jednoho Duchtmana tam máme, zbytek jsou skautské pramice P550 a jiné třídové lodě.
    Web akce je http://www.skare.skauting.cz
    Budu ráda, pokud se mi ozvete na mejl, který naleznete na webu.

S pozdravem Klára

1. Pokud máte někdo možnost zajet potrénovat na Hartu, bude to skvělá podpora skautského vodního setkání.

Skautům poskytuji v rámci podpory technického vzdělávání a přitáhnutí mladých k technice kování s významnými slevami. Vypadá to, že to skauti berou vážně a mám z jejich počínání upřímnou radost.

Rovněž skautům doporučuji udělat setkání na Nechranicích, kam Dutchmanni jezdí trénovat častěji.

Napsat komentář: pavel neuzil Zrušit odpověď na komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *